• rychle a na cokoliv
  • bez ručitele i bez zástavy
  • až 80 000 Kč na ruku nebo na účet

Rychlá půjčka od Providentu

Nebankovní půjčka Provident je ideálním řešením pro všechny, kdo potřebují rychle získat peníze.

Kolik si chcete půjčit?

Výhody půjčky Provident

Rychlá půjčka bez zbytečného papírování!

Žádost o půjčku

  • Vyplňte formulář Vyplňte základní kontaktní údaje, abychom vám mohli zavolat.
  • Zavoláme vám Zavoláme vám a probereme s vámi vaše potřeby a možnosti.
  • Peníze jsou u vás Obchodní zástupce vám přinese peníze až k vám domů.

Mám zájem si půjčit

Tímto dávám společnosti Provident Financial s.r.o., se sídlem Praha 4, Olbrachtova 9/2006, PSČ 140 00, IČ: 256 21 351, (dále jen „společnost"), jakož i ostatním osobám, které tvoří se společností koncern (holding) s názvem IPF, souhlas se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu poskytnutém v tomto dotazníku za účelem: nabízení produktů a služeb společnosti a marketingovými účely; hodnocení dostupnosti služeb společnosti ve vztahu k jejím zákazníkům; k přizpůsobení obsahu a/nebo úpravy těchto webových stránek pro jednotlivého uživatele; k oznamování o aktualizaci těchto webových stránek uživatelům; k vytváření statistických údajů o uživatelích internetových stránek společnosti. Tento souhlas poskytuji na dobu neurčitou s tím, že jej mohu kdykoliv písemně odvolat. Informace podle ustanovení § 11 a §§ 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, týkajících se Vašich práv v souvislosti se zpracováváním osobních údajů naleznete v sekci Ochrana osobních údajů.

O Providentu

Společnost Provident Financial byla založena ve Velké Británii již v roce 1880, v České republice působí už od roku 1997. Za tu dobu získal Provident pověst spolehlivého a férového poskytovatele rychlých nebankovních půjček. Dosvědčit to může i fakt, že k dnešnímu dni získalo hotovostní či bezhotovostní půjčku Provident více než 260.000 českých zákazníků.

K pilířům chování naší společnosti patří korektní přístup k zákazníkům a dodržování pravidel zodpovědného půjčování. Věříme, že tímto každodenně potvrzujeme svou pozici odpovědné společnosti a způsob, jakým podnikáme, je vzorem pro ostatní.

První místo
v indexu etického úvěrování

scom available